77F120J-TR-RC
Bourns
Ind RF Choke Bobbin Core 12uH 5% 2.52MHz 75Q-Factor Ferrite 480mA AXL T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +