4820P-2-332F
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 1% 1.6W 100ppm/C BUS Molded 20-Pin SOM Gull Wing SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +