- 4604X-102-334LF
Description
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
Search Keywords: 4604X102334LF
Supplier:Bourns
Part No:4604X-102-334LF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533102000
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1000 -
Power Rating:0.5 (1/2) W
Power Rating per Resistor:0.3 W
Resistance Value:330 KOhm
Tolerance:2 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C