4604X-102-332LF
4604X-102-332LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4604X-102-332
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C ISOL Conformal 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4604X102332
  • Part No:
    4604X-102-332
  • RoHS:
    No
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C