4420P-2-152
Bourns
Res Thick Film NET 1.5K Ohm 2% 2W ±100ppm/C BUS Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +