4420P-1-472
Bourns
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 2W ±100ppm/C ISOL Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +