3352W-1-104LF
3352W-1-104LF
Bourns
In Stock: 610
3352W-1-104
Bourns
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 5.33 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Bag
Description +
Search Keywords: 3352W1104
  • Part No:
    3352W-1-104
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    8.89 x 5.33 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C