- MR160120
MR160120
B&K Precision Corp
Bench Top Power Supplies 160 V / 120 A / 5 kW High Voltage Multi-Range DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description