- BPR7333G
BPR7333G
BI Technologies/TT Electronics
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 7W, 33000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description