- BPC3200G
BPC3200G
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film 20 Ohm 2% 3W ±100ppm/°C Molded RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description