- BPC10103K
BPC10103K
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film 10K Ohm 10% 10W ±100ppm/°C Molded RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description