- BCN164A104J7
BCN164A104J7
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Description
Search Keywords: BCN164A104J7
Supplier:BI Technologies/TT Electronics
Part No:BCN164A104J7
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210010
COO:CN
ECCN:EAR99
Power Rating per Resistor:0.063 (1/16) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C