Search Keywords: 72XTR100KLF
  • Part No:
    72XTR100KLF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 10.41 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C