- 67PR20KLFTB
67PR20KLFTB
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 11.11 X 5.16mm) Pin Thru-Hole Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description