Search Keywords: 44WR250KLFTB
  • Part No:
    44WR250KLFTB
    EAR99
    100
  • Resistance Value:
    250 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.83 x 3.91 x 5.31 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C