- 23BR10LFTR
23BR10LFTR
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.45mm (5 X 6.2 X 2.55mm) Gull Wing SMD T/R
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description