- BPR10220G
BPR10220G
BI Technologies/TT Electronics
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 10W, 22ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description