- BPC5100F
BPC5100F
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film 10 Ohm 1% 5W ±100ppm/°C Molded RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description