- BPC3100K
BPC3100K
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film 10 Ohm 10% 3W ±100ppm/°C Molded RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description