- BPC10202J
BPC10202J
BI Technologies/TT Electronics
Planar Resistor, Bpc Series, 2 Kohm, 10 W, - 5%, 500 V, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/bi...
Description