- BPC10103G
BPC10103G
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film 10K Ohm 2% 10W ±100ppm/°C Molded RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description