- BCN168RB472J7
BCN168RB472J7
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C BUS 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description