- BCN164AB682J7
BCN164AB682J7
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film Array 6.8K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Description
Search Keywords: BCN164AB682J7
Supplier:BI Technologies/TT Electronics
Part No:BCN164AB682J7
Power Rating per Resistor:0.063 (1/16) W
Resistance Value:6.8 KOhm
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C