- BCN164A152J7
BCN164A152J7
BI Technologies/TT Electronics
Res Thick Film Array 1.5K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Description
Search Keywords: BCN164A152J7
Supplier:BI Technologies/TT Electronics
Part No:BCN164A152J7
Power Rating per Resistor:0.063 (1/16) W
Resistance Value:1.5 KOhm
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C