Search Keywords: BCN164A104J7
  • Part No:
    BCN164A104J7
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C