- 78SR10KLF
78SR10KLF
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 1W 22(Elec)Turn 2.92mm (33.22 X 4.83 X 11.8mm) J-Hook Bag
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description