- 67WR50KLFTB
67WR50KLFTB
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 4.95 X 11.98mm) Pin Thru-Hole Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description