- 25SR500LF
25SR500LF
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description