7883A-BLK-1000
Belden
CAT6 (250MHz), 4-Pair, U/UTP-unshielded, Riser-CMR, Premise Patch cable, 24 AWG solid bare copper conductors, polyolefin insul ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
CAT6 (250MHz), 4-Pair, U/UTP-unshielded, Riser-CMR, Premise Patch cable, 24 AWG solid bare copper conductors, polyolefin insulation, central filler, PVC jacket, RG-45 compatible - 1000 ft
Search Keywords: 7883ABLK1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7883A-BLK-1000
  • Alias/AKA:
    7883A-0101000