7807A-BLK-500
Belden
RF 200 Wireless Coaxial Cable - RG58 - 17 AWG - 50 Ohms.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 7807ABLK500
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7807A-BLK-500
  • Alias/AKA:
    7807A-010500