7732A-BLK-500
Belden
75 Ohm SDI Coax, RG-11, 14 AWG Solid Bare Copper Conductor, FEP Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVDF Jacket ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
75 Ohm SDI Coax, RG-11, 14 AWG Solid Bare Copper Conductor, FEP Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVDF Jacket, CMP - 500 ft
Search Keywords: 7732ABLK500
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7732A-BLK-500
  • Alias/AKA:
    7732A-010500