7421W-CHR-250
Belden
MachFlex™ for High Flex, 2+1G Conductor 16AWG (26x30) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
MachFlex™ for High Flex, 2+1G Conductor 16AWG (26x30) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC - 250 ft
Search Keywords: 7421WCHR250
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7421W-CHR-250
  • Alias/AKA:
    7421W-060250