73003W-GRY-100
Belden
Res Thick Film 1206 43.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Automotive T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 73003WGRY100
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    73003W-GRY-100
  • Alias/AKA:
    73003W-008100