7116W-ORG-250
Belden
MachFlex™ for High Flex, 17+1G Conductor 18AWG (105x38) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
MachFlex™ for High Flex, 17+1G Conductor 18AWG (105x38) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC-ER - 250 ft
Search Keywords: 7116WORG250
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7116W-ORG-250
  • Alias/AKA:
    7116W-003250