7113W-ORG-1000
Belden
MachFlex™ for High Flex, 6+1G Conductor 18AWG (105x38) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC- ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
MachFlex™ for High Flex, 6+1G Conductor 18AWG (105x38) Bare Copper, PVC-NYL Insulation, TPE Outer Jacket, 1000V WTTC, 600V TC-ER - 1000 ft
Search Keywords: 7113WORG1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    7113W-ORG-1000
  • Alias/AKA:
    7113W-0031000