5500UG-GRY-1000
Belden
Res Thick Film 1206 11.8K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +