3105DB-BLK-1000
Belden
Res Thick Film 0402 61.9K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +