2109A-LT-BLU-1000
Belden
1 pair, 16 AWG Stranded (7x24) Tinned Copper, 300V, 100% Beldfoil Shield, Tinned Copper Drain Wires, XLP Insulation, Sunlight- ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
1 pair, 16 AWG Stranded (7x24) Tinned Copper, 300V, 100% Beldfoil Shield, Tinned Copper Drain Wires, XLP Insulation, Sunlight- and oil-resistant FR-PVC jacket - 1000 ft
Search Keywords: 2109ALTBLU1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    2109A-LT-BLU-1000
  • Alias/AKA:
    2109A-0061000