1694A-ORG-1000
Belden
Coaxial Cable Tape/Braid Foam High Density Polyethylene 18AWG 6.95mm 300VAC Orange 304.8m Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 1694AORG1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    1694A-ORG-1000
  • Alias/AKA:
    1694A-0031000
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    304.8 m
  • Family:
    1694A