1694A-BLK-1000
Belden
Coaxial Cable Tape/Braid Foam High Density Polyethylene 18AWG 6.95mm 300VAC Black 304.8m Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 1694ABLK1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    1694A-BLK-1000
  • Alias/AKA:
    1694A-0101000
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    304.8 m
  • Family:
    1694A