- MRT-6.3-BULK
MRT-6.3-BULK
Bel Power Solutions
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 6.3A 250V Radial 7.7 X 8.35mm Thermoplastic Bulk CCC/CE/CSA/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description