- MAP55-1024
MAP55-1024
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Single-OUT - 24V/28V - 2.5A/2.2A - 55W - 8-Pin.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MAP551024
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:MAP55-1024
Alias/AKA:MAP55-1024G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536698000
COO:SK
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
AC Input Voltage:90 to 132,175 to 264 V
DC Input Voltage:N/A
Dimension:83.1 x 152.4 x 40.6 mm