MAL202117472E3
BC Components
Electrolytic Capacitor - Miniature - 4700 µF - 40 V - 021 ASM Series - ± 20% - Axial Leaded - 21 mm.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +