- L22LA00-1E10
L22LA00-1E10
BACO Controls, Inc.
22mm 2 Pos Maint Key Sw Black Bezel w/ 1 NO, 1 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description