- L22KT02-3E10
L22KT02-3E10
BACO Controls, Inc.
22mm Green 2 Pos Maint Lvr Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
Description