- L22KS03-3E10
L22KS03-3E10
BACO Controls, Inc.
22mm Black 2 Pos Mom Lvr Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
Description