- L22KR01-3E11
L22KR01-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Red 2 Pos Maint Lvr Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description