- L22KQ01-3E01
L22KQ01-3E01
BACO Controls, Inc.
22mm Red 2 Pos Mom Lvr Sel Sw Black Bezel w/ 1 NC, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description