L22KM10-3EARM01
BACO Controls, Inc.
22mm Red 2 Pos Maint Ill Sel Sw Black Bezel w/ 1 NC, 130V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +