L22KL20-3EAGL10
BACO Controls, Inc.
22mm Green 2 Pos Maint Ill Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO, 24V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +